Dekujeme Pieter Himpe za usporadani fantasticke ERSO konference v Mechelen - Belgie. Pro ČRSA- Českou rope skippingovou asociaci to byla skvela ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
ERSO rope skipping conference Belgie ...
https://www.facebook.com/225732927463211/photos/...
Barvam neuteces a rope ...
https://www.facebook.com/barvamneuteces/videos/...
ČRSA na vynikající běžecké akci Barvam neuteceš! Děkujeme za vzornou reprezentaci našeho sportu devcatum z TJ Sokola ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
V sobotu se na všechny těšíme, přijďte se pobavit na skvělý běh Barvam neutečeš a ještě si zaskakat přes švihadlo, podívat se na rope ...
https://www.facebook.com/barvamneuteces/photos/...
Děkujeme za spolupráci ZŠ Ještědská na akci URBAN ...
https://www.facebook.com/UrbanChallengeCZ/photos/...
K ME v Portugalsku ...
https://www.facebook.com/ropeskippingprerov/...
Nice! Sebastian ...
https://www.youtube.com/...
Sebastian , great job ...
https://www.youtube.com/...
Vzpomínka na Portugalsko. EC 2017 Portugal, Braga Kristýna Buchtová, Czech republic 12 - 14 Youth Mamut skippers, TJ SOKOL Přerov trenérky: ...
https://www.youtube.com/...
IN TEAM!!! Tak toto byli naši rope skipping lektoři!!! Thank you Sebastian Deeg a Amir ...
https://www.facebook.com/In.Team.Team/videos/...
Ještě několik fotografii z campu :-) ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
7. ROČNÍK ROPE SKIPPING CAMPU 18.8 – 21.8.2017 PRAHA Letošní kemp se nesl v duchu inovací. Tentokrát byl kemp koncipován pro útlejší ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
EC 2017 ERSO rope skipping - Portugal, Braga Mistrovství Evropy v rope skippingu Portugalsko, Braga 25. 7 – 1.8.2017 se konalo ME v Portugalsku ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
Rope skipping camp v Praze začne již za pár dní! Nenechte si ujít příležitost setkat se se špičkovými lektory z ČR i Německa. V ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
EC 2017 Portugalsko, ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
EC2017 ...
https://www.facebook.com/municipiodebraga/photos/...
EC 2017 Portugalsko.Mistrovstvi Evropy v rope skipping.Dnesni den se nesl v duchu relaxu a ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
EC 2017 rope skipping ...
https://www.facebook.com/225732927463211/photos/...
CZECH REPUBLIC jdeme na to ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
Užíváme si EC Portugalsko2017, reprezentace TJ Sokol Přerov a ČRSA www. ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
EC 2017 ...
https://www.facebook.com/RopeSkipping.cz/photos/...
Portugalsko ...
https://www.facebook.com/225732927463211/photos/...
E...
https://www.facebook.com/225732927463211/photos/...
Pokud nas chcete sledovat . . ...
http://www.wejump.net/...
Zobrazit všechny příspěvky

Výsledková listina Jump for Joy MČR9. června 2018

SINGLE ROPE SPEED týmy, kategorie 6 – 8 let

pořadí

název týmu

body

1

Rope skipping Doloplazy 1

107

2

Astra – Maliny

105

3

Veverky

97

4

Rope skipping Doloplazy 2

80

SINGLE ROPE SPEED týmy, kategorie 9 – 11 let

pořadí

název týmu

body

1

Skipping girls

219

2

Astra – Borůvky

206

3

RSP Mamutíci

204,5

4

Rope skipping Doloplazy 3

202

5

Rope skipping Doloplazy 4

155,5

6

Rope Skipping Týnec nad Sázavou 1

143

7

Skippies

132

8

Rope skipping Doloplazy 6

96

SINGLE ROPE SPEED týmy, kategorie 12 – 14 let

pořadí

název týmu

body

1

Between GOLD

253,5

2

Between SUN

231

3

Astra – Ananasy

213

4

RSP Mamut Skippers

209

5

Rope skipping Doloplazy 5

183

6

Astra – Mandarinky

157,5

7

MEGA JEŽCI

147

8

Rope Skipping Týnec nad Sázavou 2

124,5

SINGLE ROPE SPEED týmy, mix věků

pořadí

název týmu

body

1

Let ́s jump girls

230,5

2

Between MIX

229,5

3

Astra – Smoothie

200

4

RSP Mamut MIX

188,5

5

Coach team ALCEDO

142,5

6

MINI JEŽCI

121

7

Medúzy

113

DOUBLE DUTCH SPEED týmy, kategorie 9 – 11 let

pořadí

název týmu

body

1

Rope skipping Doloplazy 1

171

2

Astra – Borůvky

162

3

Rope Skipping Týnec nad Sázavou 1

154

4

Skipping girls

142

DOUBLE DUTCH SPEED týmy, kategorie 12 – 14 let

pořadí

název týmu

body

1

Between GOLD

280,5

2

Between SUN

218

3

Let ́s jump girls

213

4

Astra – Ananasy

178

5

Astra – Mandarinky

164,5

6

Rope skipping Doloplazy 2

123

7

Rope Skipping Týnec nad Sázavou 2

83

8

MEGA JEŽCI

0

DOUBLE DUTCH SPEED týmy, kategorie mix věků

pořadí

název týmu

body

1

Between MIX

256,5

2

Astra – Smoothie

169

3

MINI JEŽCI

99

JEDNOTLIVCI SPEED, kategorie 6 – 8 let

pořadí

jméno a příjmení

body

1

Terezie Vysloužilová

52,5

1

Zuzana Dombovská

52,5

3

Sára Holcová

49

4

Alexandra Poláková

45

5

Natalie Kropáčková

44

6

Matěj Březovský

39

7

Ema Kalivodová

35

8

Tereza Kobiánová

33

9

Nela Salačová

31

10

Pavla Grusová

28

11

Martina Uhrová

27

12

Valentýna Žáková

25,5

13

Adrian Dvořák

20,5

14

Anna Kalabusová

0

JEDNOTLIVCI SPEED, kategorie 9 – 11 let

pořadí

jméno a příjmení

body

1

Natálie Holcová

67

2

Veronika Dančáková

61,5

3

Pavlína Rybáříková

58,5

4

Klára Švorčíková

57

5

Emma Kabelová

55

6

Ema Kalabusová

54

7

Dominika Ludvíková

52

8

Markéta Šípová

52

9

Alina Benca

51,5

10

Josefína Moždžeň

51,5

11

Barbora Uhrová

51

12

Eliška Řeháková

47,5

13

Barbora Jeřábková

47

14

Zuzana Varkočková

47

15

Klaudie Křenková

46

16

Natálie Vysloužilová

46

17

Karolína Kocmanová

45

18

Laura Hamlová

45

19

Linda Dvořáková

45

20

Bára Stachová

44

21

Aneta Sekaninová

43

22

Rozálie Mohaplová

43

23

Žaneta Kopečná

43

24

Agáta Rosendorfová

40

25

David Smutný

39

26

Karolína Nevečeřalová

39

27

Ondřej Fišer

38

28

Karolína Šmídová

37,5

29

Tereza Matoušková

37

30

Čeněk Smitka

36,5

31

Anna Kundrátová

35,5

32

Štěpán Navrátil

35

33

Zuzana Kuklová

35

34

Simona Černochová

34,5

35

Elen Nekoksová

31

36

Eliška Mikundová

29,5

37

Zuzana Zhánělová

28

JEDNOTLIVCI SPEED, kategorie 12 – 14 let

pořadí

jméno a příjmení

body

1

Tereza Blatová

70

2

Veronika Kuncová

67

3

Kryštof Kozmík

64

4

Adéla Adamcová

62,5

5

Barbora Varkočková

62

6

Gabriela Rédrová

60

7

Vendula Voldánová

59,5

8

Kateřina Hladíková

57

8

Sandra Pizúrová

57

10

Nela Trávníčková

56,5

11

Lenka Formandlová

55

12

Nikola Holubcová

53

12

Vendula Jandová

53

14

Natálie Géryková

52

14

Zuzana Polášková

52

16

Lenka Vrbková

51,5

17

Sofie Vévodová

50

18

Anežka Dudová

49

19

Šárka Hrubantová

48,5

20

Karolína Krebsová

48

21

Jakub Juroška

47

22

Markéta Skřečková

45

23

Zdeňka Nováčková

44

24

Miroslava Švorčíková

43,5

25

Kristiana Fusková

43

26

Jakub Bartůšek

42,5

26

Kateřina Mašková

42,5

28

Barbora Davidová

41,5

28

Michaela Pohanková

41,5

30

Lucie Fatrdlová

41

30

Natálie Majtánová

41

32

Filip Smitka

39,5

33

Marie Bajgarová

39

34

Nicol Svozilová

37,5

35

Karolína Martináková

36

36

Olga Kelnarová

35,5

37

Tereza Jeřábková

34,5

38

Kateřina Hrubá

34

39

Martina Mátlová

32

40

Zuzana Kolářová

29

41

Vojtěch Svoboda

25,5

42

Barbora Kopecká

0

43

Eliška Vrbová

0

JEDNOTLIVCI SPEED, kategorie15-17

pořadí

jméno a příjmení

body

1

Veronika Stančíková

69

2

Dominika Zbranková

68

3

Veronika Surá

67,5

4

Kristýna Buchtová

60

5

Silvie Rychlíková

59,5

6

Jan Bukovjan

56

JEDNOTLIVCI SPEED, kategorie 18-34

pořadí

jméno a příjmení

body

1

Karolína Jurošková

60

2

Michaela Denemarková

47,5

JEDNOTLIVCI SPEED, kategorie 35+

pořadí

jméno a příjmení

body

1

Jana Holcová

45

DLOUHÉ LANO, kategorie 6 – 12 let

pořadí

název týmu

body

1

Skippies

1400

2

Rope skipping Doloplazy 2

510

3

Rope skipping Doloplazy 1

165

DLOUHÉ LANO, kategorie 35+

pořadí

název týmu

body

1

Skippies – Rodiče

30672

2

Rope skipping Doloplazy 3

29737

DLOUHÉ LANO, kategorie mix věků

pořadí

název týmu

body

1

Let ́s jump ALCEDO

940

2

Between

780

3

Rope Skipping Týnec nad Sázavou

650

SINGLE ROPE FREESTYLE páry, kategorie junioři 6 – 10 let

pořadí

název týmu

obtížnost

kreativita

1

RSP Mamutíci

245,61

273,54

2

VerčaNatkaALCEDO

227,24

253,75

SINGLE ROPE FREESTYLE páry, kategorie junioři 11 – 15 let

pořadí

název týmu

obtížnost

kreativita

1

RSP Duo VeNi

261,66

296,04

2

Between 1

249,62

296,88

3

Between 2

246,85

280,42

4

Between 5

250

250

5

RSP Mamut Girls

245,46

275,63

6

RSP Duo GaMa

239,71

261,46

7

NikčaVerčaALCEDO

218,75

246,67

8

Between 4

219,08

240,63

9

Between 3

224,29

239,17

SINGLE ROPE FREESTYLE páry, kategorie senioři 16+

pořadí

název týmu

obtížnost

kreativita

1

Mammoth Ladies

241,08

276,89

DOUBLE DUTCH FREESTYLE trojice, kategorie junioři 6 – 10 let

pořadí

název týmu

obtížnost

kreativita

page6image560page6image720page6image880page6image1040page6image1200

1

RSP Mamutíci 249,44 257,46

page6image2280

DOUBLE DUTCH FREESTYLE trojice, kategorie junioři 11 – 15 let

pořadí

název týmu

obtížnost

kreativita

1

Between GOLD

261,11

290,15

2

RSP Mamut Skippers

250,39

275,78

3

AdélNikčaDomčaVsetín

244,7

272,03

4

Between MIX

241,39

268,9

DOUBLE DUTCH FREESTYLE čtveřice, kategorie senioři 16+

pořadí

název týmu

obtížnost

kreativita

1

RSP Evolution

234,38

283,54

Výsledková listina JFJ MČR 9.6.2018